چرا قیمت بیت کوین روند ریزشی از خود نشان میدهد؟

تحلیل تکنیکال بیتکوین
۱۳۹۹-۰۳-۱۱ | ارسال توسط : gc pay2
| تعداد بازدید : 474
بیت کوین نه تنها در جارت ماهانه و هفتگی سیگنال صعودی نشات میدهد، بلکه در مکدی چارت روزانه هم در حال انجام کراس صعودی است.
تحلیل بیت کوین

اندیکاتور مکدی ماهانه صعودی است

تحلیل بیت کوین
BTCUSD Monthly MACD

بیت کوین نه تنها در جارت ماهانه و هفتگی سیگنال صعودی نشات میدهد، بلکه در مکدی چارت روزانه هم در حال انجام کراس صعودی است.

اما این مثل یک تله میماند، چون شرایطی مثل این در اندیکاتور مخصوص خیلی رویایی به نظر می آید.

طبق این اندیکاتور بازگشت حرکت رو به بالا برای بیت کوین پیش بینی شده است و این به عنوان یک سیگنال اصلی خرید برای سرمایه گذاران عمل می کند.

واگرایی نزولی در چارت روزانه

واگرایی در چارت روزانه بیت کوین
Bearish divergence on the daily

بیت کوین در روزانه و هفتگی سیگنال صعودی میدهد اما طبق اندیکاتور روزانه مکدی نزولی  میباشد. و این نشان از ریزش بیت کوین دارد.

باز شدن کانال نزولی

کانال نزولی بیت کوین
Descending channel

با نگاهی به تایم فریم روزانه ، می توانیم ببینیم که بیت کوین هفته گذشته زیر خط روند صعودی قبلی شکسته شده و از آن زمان به بعد قیمت همچنان از سطح ساپورت قبلی ادامه پیدا کرده است و تعیین این که قیمت از چه جهتی را می خواهد برود ، ادامه دارد.

این امر باعث شده تا کانال نزولی جدیدی در نمودارها ظاهر شود ، که 9،700 دلار را به عنوان مقاومت ، و 8700 دلار به عنوان سطح میانی و 7،400 دلار به عنوان ساپورت در نظر گرفته است.

سناریوی نزولی

سناریوی نزولی
Bearish scenario

با استفاده از مقادیر فیبو در چارت روزانه، میتوان انتظار داشت که در صورت بازگشت قیمت به سمت میانه کانال نزولی، بیت کوین نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. در صورت بازگشت قیمت از 8613 دلار، فقط 7400 میتواند ناحیه معقولی برای ریزش قیمت باشد.

سناریوی صعودی

از دیدگاه صعودی، شکستن ناحیه 9800 میتواند بیت کوین را در مسیر 11000 دلار و سپس 13000 دلار بکشاند.

نظرتان را با ما در میان بگذارید

4 × 3 =