شناخت محیط و رسیدن به اهداف

آموزش تحلیل تکنیکال
۱۳۹۷-۱۲-۲۶ | ارسال توسط : FSB2
| تعداد بازدید : 342

برای برآورده کردن نیازها و رسیدن به اهداف،باید سطحی از تعادل یا تناظر بین محیط درونی و روحی و محیط فیزیکی خارجی وجود داشته باشد.

✔️ برای برآورده کردن نیازها و رسیدن به اهداف،باید سطحی از تعادل یا تناظر بین محیط درونی و روحی و محیط فیزیکی خارجی وجود داشته باشد. منظور من از “تناظر” درک چگونگی عملکرد محیط خارجی است.نیازهای ما،نیات ،اهداف و خواسته ها ابتدا در محیط ذهنی وجود دارند.سپس یکی از این سه چیز می تواند در محیط فیزیکی اتفاق بیافتد: یا آن ها 100 درصد برآورده می شوند یا بخشی از آن ها برآورده می شوند و یا اصلا برآورده نمی شوند. در نتیجه احساس رضایت یا عدم رضایت،معادل برآورده شدن نیازها است.

✔️ برای برآوردن نیازهای خودمان،باید با نیروهای محیط خارجی تعامل داشته باشیم.میزان برآورده شدن نیازهای ما،تابع مناسب ترین واکنش ما در رابطه با شرایط غالب و تابع کم یا زیاذ بودن آموخته های ما است در ارتباط با آنچه که برای آموختن در دسترس می باشد.

✔️ هنگامی که ما تحقیق می کنیم،یاد می گیریم بین تمام اجزایی که برای ایجاد تاثیراتی که ما معتقدیم تصادفی هستند،به اندازه کافی تمایز قائل شویم تا زمانی که یاد بگیریم آن ها را تجربه کنیم.برای سال ها،بسیاری در جامعه علمی معتقد بودند که بازار تصادفی است.این یک مثال عالی برای فقدان درک آن ها از طبیعت انسان است.مردم به عنوان یک نیرو با روش های کاملا منطقی بر بازار تاثیر می گذارند،زمانی که شما منطق ترس آن ها را بفهمید.

📗 منبع: معامله گر منظم اثر مارک داگلاس

نظرتان را با ما در میان بگذارید

17 + 16 =