کاهش 10 تا 46 درصدی اسپریدهای بروکر گرندکپیتال

آموزش تحلیل تکنیکال اخبار بلاک چین بازار رمزارزها
2019-04-02 | ارسال توسط : gcpay
| تعداد بازدید : 432

بروکر فارکس گرندکپیتال از کاهش 10 تا 46 درصدی اسپریدهای ارزهای مختلف در این شرکت خبر داد.

اسپرد در فارکس

در دسامبر 2018 شرکت گرندکپیتال خبر از استفاده از تکنولوژی جدیدی در استفاده از نرخ تامین کنندگان ( Liquidity Provider ) داده بود که توانسته بود تا 10 درصد اسپریدها را کاهش دهد. همچنین در آن تاریخ وعده داده شده بود که همچنان بر روی بهبود شرایط ترید به طور مرتب کار کنند.

پیرو این اطلاعیه جدید اسپریدهای جفت ارزهای فارکس در بروکر گرندکپیتال بین 10 تا 46 درصد کاهش یافته است. اسپریدهای جدید از تاریخ 1 آپریل 2019  بر روی اکانت های میکرو و استاندارد و بدون سواپ این شرکت اعمال شده اند.

مفهوم اسپرد در فارکسمفهوم اسپرید در بازار فارکس چیست؟

 اسپرد تفاوت بین نرخ کنونی خرید و فروش یک ابزار تجاری را نشان می‌دهد و یکی از مهمترین منابع درآمد بروکرها می‌باشد. بروکر بخش کوچکی از اسپرد را به عنوان کارمزد برای خدمات ارائه شده کسر می‌کند.

معنی اسپرید فارکس

در مثال فوق می بینید که اگر بخواهید در فارکس جفت ارز یورودلار را بخرید به نرخ 1.2614 به شما می فروشند اما اگر بخواهید یورودلار را بفروشید به نرخ 1.2612 از شما می خرند. به این 2 پیپ اختلاف بین نرخ خرید و فروش اسپرید گفته می شود.

انواع اسپرید در فارکس . اسپرد ثابت و اسپرید متغیر

در اکانت های مختلف فارکس که شرکت های بروکر ارائه می دهند اسپرید می تواند ثابت ( fixed ) و یا متغیر باشد. در اکانت های با اسپرید متغیر در هنگام اعلام اخبار اسپریدها ممکن است تا چندین برابر اسپرید رایج باز شوند و افزایش داده شوند. مثلا برای یورو دلار که اسپرید حالت نرمال حدود 1 پیپ هست ممکن است در زمان اخبار تا 8 یا 9  پیپ مثلا افزایش یابد.

چنانچه تا کنون در بروکر گرندکپیتال عضو نشده اید می توانید با این لینک در این بروکر ثبت نام کنید و برای یک هفته 500 دلار بونوس دریافت کنید.

برای واریز و برداشت ریالی و شارژ اکانت هایتان در بروکر گرندکپیتال می توانید از خدمات پرداخت gcpay با تخفیف های ویژه برای این بروکر بهره مند شوید.

نظرتان را با ما در میان بگذارید

چهار − دو =