ارزش بیت کوین به زیر 5300 دلار کاهش می یابد، در حالیکه آلتکوین های برتر ضررهایی را تجربه می کنند

اخبار بلاک چین بازار رمزارزها تحلیل تکنیکال بیتکوین
۱۳۹۸-۰۲-۰۲ | ارسال توسط : FSB2
| تعداد بازدید : 444

روز یکشنبه 21 آوریل، اغلب ارزهای دیجیتال گزارشهایی در خصوص زیان های جزئی تا متوسط را ارائه دادند. براساس داده های coin360 ، بیت کوین مجدداً به کمتر از 5300 دلار کاهش یافته است.

bitcoin-falls-under-$5300-again-2019-04-21

روز یکشنبه 21 آوریل، اغلب ارزهای دیجیتال گزارشهایی در خصوص زیان های جزئی تا متوسط را ارائه دادند. براساس داده های کوین360 ، بیت کوین مجدداً به کمتر از 5300 دلار کاهش یافته است. در این روز، بیت کوین حدود یک درصد کمتر است و در حدود 5291 دلار معامله می شود؛ اما براساس نمودار هفتگی، بیت کوین حدود 3.7 درصد رشد داشته است.

Bitcoin 7-day price chart. Source: CoinMarketCap
نمودار هفتگی بیت کوین. منبع : coinmarketcap

همانطور که کوین تلگراف در اوایل امروز گزارش داده بود، تام لی، موسس مشاوران Fundstrat Global Advocates، اشاره کرد که ارزش فعلی گزارش شده توسط شاخص های بیت کوین اصلاً در بازار نزولی دیده نشده است.

اتریوم (ETH) جایگاه خود را به عنوان بزرگترین آلتکوین در بازار، با سرمایه حدود 17.9 میلیارد دلار حفظ کرده است. دومین آلت کوین برتر، ریپل (XRP) در بازار سرمایه ای معادل 13.4 میلیارد دلار دارد.

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که اتریوم در طول 24 ساعت گذشته بیش از 2.5٪ کاهش داشته و در زمان نشر این خبر، در حدود 169 دلار به فروش می رسد. در طول هفته جاری، افزایش ارزش سکه نزدیک به 3٪ بوده است.

Ether 7-day price chart. Source: CoinMarketCap
نمودار هفتگی اتریوم. منبع : coinmarketcap

اتریوم (XRP) طی 24 ساعت گذشته در حدود 2.7 درصد کاهش یافته و در حال حاضر در حدود 0.321 دلار معامله می شود. در طول هفته، این ارزدیجیتال در حدود یک درصد افزایش داشته است. بعلاوه، ارزش فعلی اتریوم نیز بیش از 6.85 درصد کمتر از بالاترین نرخ اواسط هفته است که روز پنج شنبه گزارش شده بود.

XRP 7-day price chart. Source: CoinMarketCap
نمودار هفتگی ریپل. منبع : coinmarketcap

در میان 20 ارزدیجیتال برتر بازار، بیشترین تغییرات قیمت مربوط به لایتکوین (LTC) ، اتریوم کلاسیک (ETC) و آنتولوژی (ONT) می باشد که همگی در حدود 6 درصد کاهش داشته اند. سرمایه کلی بازار در زمان نشر این خبر، 176.9 میلیارد دلار و بیش از 2.25 درصد کمتر از میزان سرمایه گزارش شده در هفته قبل است.

Total market capitalization seven-day chart. Source: CoinMarketCap

سرمایه کلی بازار در نمودار هفتگی. منبع : coinmarketcap

منبع : کوین تلگراف
ترجمه:FSB2

نظرتان را با ما در میان بگذارید

17 − ده =