اکسپایر تایم در باینری آپشن چیست

آموزش آموزش تحلیل تکنیکال
۱۳۹۸-۰۶-۰۵ | ارسال توسط : gcpay
| تعداد بازدید : 1783

بدون تردید یکی از مهمترین بخش های یک معامله باینری آپشن قسمت اکسپایر تایم یا زمان انقضاء هر معامله است.

 تعیین صحیح این اکسپایر تایم بسیار مهم هست. خیلی از کاربران جهت رو درست تشخیص میدهند ولی در پایان بازه زمانی باز بودن معامله، تریدشون توی یکی دو پیپ منفی بسته میشود و این یعنی شکست معامله.

زمان انقضا در باینری

شما به عنوان یک چارتیست حرفه ای می توانید با نگاه کردن به نمودار تشخیص بدهید که قدرت بازار به چه سمتی هست. ولی اگر اکسپایر تایم کمی بزرگتر از آنچه که مناسب آن موقعیت هست انتخاب کنید اتفاقی که میافتد این هست که تحلیل تون درست بوده و قیمت در جهت پیشبینی حرکت کرده ولی بعد از اون جهت تغییر کرد و معامله همچنان بازه چون هنوز ترید به اکسپایر تایم نرسیده. یا در موقعیت دیگه ای اکسپایر تایم ممکنه کمی کوچکتر از مقدار مناسبش انتخاب شده و بعد از بسته شدن ترید قیمت در همان جهتی که پیشبینی شده بوده حرکت می کند. این مطلب کمی ناراحت کننده هست ولی باید واقعیات بازار و قوانینش را بدانیم چون بازار به شدت بی رحمه!!!

یه نکته مهمی که در تعیین زمان انقضا می تواند نقش مهمی را ایفا کند زمان اخباره. شما به عنوان یک تریدر حرفه ای جدای از تحلیل و استراتژیتون نباید از خبر و زمان خبر غافل بشید.

برخی از تریدرهای باینری آپشن برای تعیین اکسپایر تایم از تحلیل فاندامنتال استفاده می کنند. اگر تحلیلشون نشون از این بده که حرکت جاری قیمت موقتیه بازه زمانی کوتاه تری رو برای معامله انتخاب می کنند.

یک خوبی باینری آپشن این هست که خیلی وقتها جهت حرکت قیمت مهم نیست. مهم اینه که قیمت نسبت به قیمت اولیه چه موقعیتی داره. منظورم از خیلی وقتها اینه که مواقعی که قیمت فاصله خوبی از قیمت اولیه گرفته باشه، به هر طرفی که بره مهم نیست. چون قرار نیست که با حرکتش سود ما رو کم یا زیاد بکنه.

در کل در باینری آپشن هر تریدری از هر روشی که استفاده کند در آخر باید در مورد زمان انقضاء تصمیم گیری کند و بعد پوزیشن باز کند. این اکسپایر تایم باعث شده برای عده زیادی  باینری آپشن جذاب بشه و به این بازار رو بیارن و عده ای رو هم در تریدشون در باینری عصبانی کنه !!!

منبع : کلاب باینری اپشنز

نظرتان را با ما در میان بگذارید

سیزده − شش =