الگوی 3- موج حرکتی

آموزش
۱۳۹۸-۰۹-۲۳ | ارسال توسط : gc pay2
| تعداد بازدید : 2601

الگوی "3-موج حرکتی" شامل یک سری قله بالاتر از قله قبلی و کف بالاتر از کف قبلی است که شبیه الگوی ABCD می‌باشد.

آموزش الگوی تری درایو

الگوی “3-موج حرکتی” شامل یک سری قله بالاتر از قله قبلی و کف بالاتر از کف قبلی است که شبیه الگوی ABCD می‌باشد. تفاوت در این است که الگوی 3 – موج حرکتی از 5 موج حرکتی تشکیل شده اما الگوی ABCD از 4 موج حرکتی تشکیل شده است.  الگوی 3- موج حرکتی یک الگوی برگشتی است بنابراین بیانگر تغییر در روند حرکتی است.

در اینجا پارامترهای اصلی یک الگوی 3- موج حرکتی آورده شده است:

– موج A معمولا  61.8٪ موج 1 را اصلاح میکند.

– موج B معمولا  61.8٪ موج 2 را اصلاح میکند.

-موج حرکتی دوم  127.2 تا 161.8 درصد موج A حرکت خواهد کرد.

– موج حرکتی سوم  127.2 تا 161.8 درصد موج B حرکت خواهد کرد.

توجه کنید که قیمت برای تشکیل موجهای حرکتی  2 و 3 باید زمان مساوی را طی کند. اصلاحات A و B نیز باید زمان مساوی را بگذرانند.

چگونه ترید بزنیم

2 روش ترید برای الگوی 3-موج حرکتی وجود دارد:

وقتی مطمئن شدید که بازار نقطه B را تشکیل داد وارد شوید( در زیر 3- موج حرکتی بخرید و در بالای 3- موج حرکتی بفروشید) . سود میبایست اطراف 127.2 تا 161.8 درصد موج B باشد. وقتی الگو کامل شد میتوانید ترید بزنید. وقتی مارکت  127.2 تا 161.8 درصد موج B حرکت کرد وارد شوید( در زیر 3- موج حرکتی بفروشید و در بالای 3- موج حرکتی بخرید). سود میتواند در 61.8 % حرکت اصلاحی فیبوناچی کل الگو قرار داشته باشد.

 

۱ دیدگاه

  • Maryam Bahmani

    الگوهای عالی و بسیار کاربردانی است مخصوصا درخت بیت کوین عالیه تقریبا الگوی ABCDوBearish thvce-Driveکاملن شبیه درخت و چینش یک سری قله بالاتر از قله طبقه بندی میشه مثل دختر کاج تا بی نهاید موج حرکتی دیش به سوی بالا

نظرتان را با ما در میان بگذارید

16 − هشت =